لایتک

آزمایشگاه یادگیری فناوری اطلاعات لایتک

اطلاعات شرکت

آزمایشگاه یادگیری فناوری اطلاعات لایتک به منظور توسعه نیروی انسانی ماهر در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات دوره‌های آموزش تخصصی برگزار می‌نماید. این دوره‌ها به طور عمده شامل دوره‌های پیشرفته و تخصصی است که به منظور توسعه مهارت‌های لازم در بازار کار حرفه‌ای ارائه می‌شوند و علاوه بر آن برگزاری دوره‌های ویژه به صورت بسته‌های آموزشی در زمینه‌های تخصصی و برای بخش‌های ویژه‌ای از صنعت نیز از فعالیت‌های مورد نظر است.

لایتک به عنوان یکی از مراکز معتبر آموزشی، دوره های کوتاه مدت و کارگاه های آموزشی را توسط ایاتید مجرب و بنام در فضای کاملا عملی و حرفه ای برگزار می کند.

هسته اولیه لایتک توسط شرکت کاوین پیشرو شریف سامانه با هدف فعالیتهای تحقیقاتی در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات شکل گرفت. اولین اعضای آن عده ای از فارغ التحصیلان دانشگاه های مختلف در رشته کامپیوتر بودند. از ابتدای تاسیس این باور وجود داشت که این گروه تحقیقاتی با به کار گیری فارغ التحصیلان و نخبگان دانشگاه های مختلف، نیازهای روز جامعه را در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسخگو باشد. با توسعه فعالیتهای این هسته و مشارکت در پروژه های ملی بزرگ لایتک از سال 1390 به عنوان یکی از مراکز آموزشی کشور به فعالیت پرداخت.

هم اینک نیز آرمان لایتک در راهی که آغاز کرده و ‏ پایبندی به آن‌را تعهد نموده، ادامه دارد. همچنین لایتک با بهره‌گیری از آخرین دستاوردهای فناوری اطلاعات و ارتباطات و امنیت اطلاعات، با استفاده از کارشناسان مجرب، سعی در ارائه خدمات به کاربران ‏IT‏ ‏در داخل و خارج از کشور دارد.‏